АЛАТКИ ЗА ЧЕШЛАЊЕ (Grooming)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
FURMINATOR L
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за големи раси на к..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
FURMINATOR M
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за средни и мали ра..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
FURMINATOR XL
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за големи раси на к..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS