ТРАНСПОРТЕРИ - CAMON (1, 2, 3)

ТРАНСПОРТЕРИ - CAMON (1, 2, 3)

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Шифра на производ: Skudo 1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии (см):

Транспортери за домашни миленици со метална врата и сигурносна врата со двострука контрола.

Високо квалитетни, отпорни , функционални и сигурни, се вистинско решение за транспорт на вашиот миленик.

Лесни за транспорт и одржување.

Достапни во 7 димензии во зависност од големината на миленикот.

 

За мали раси:

МОДЕЛ ДИМЕНЗИЈА (см) РАСА
CAMON 1 48x31,5x31 мал раст (пинч, јоркшир териер, итн) 
CAMON 2 55x36x35 мал раст(малтезер, бишон, итн)
CAMON 3 60x40x39 мал раст (пудлица, мопс, итн)

 

Одобрени од IATA (International Air Transport Associacion).

Секогаш побарајте дополнителни информации од авиокомпанијата пред транспортот на вашиот миленик.

 

НАПОМЕНА: ЗА СООДВЕТНА ДИМЕНЗИЈА ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS