ТРАНСПОРТЕРИ - CAMON (4, 5, 6, 7)

ТРАНСПОРТЕРИ - CAMON (4, 5, 6, 7)

3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
Шифра на производ: Skudo 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии (см):

Транспортери за домашни миленици со метална врата и сигурносна врата со двострука контрола.

Високо квалитетни, отпорни , функционални и сигурни, се вистинско решение за транспорт на вашиот миленик.

Лесни за транспорт и одржување.

Достапни во 7 димензии во зависност од големината на миленикот.

 

За средни и големи раси:

МОДЕЛ ДИМЕНЗИЈА (см) РАСА
CAMON 4 68x51x48 среден раст (француски булдог, кокер, итн) 
CAMON 5 79x58,5x65 голем раст (самојдед, хаска, лабрадор, питбул, итн)
CAMON 6 92x63x70 голем раст (германски овчар, кане корсо, итн)
CAMON 7 105x73x76 голем раст (шарпланинец, доберман, итн)


 

Одобрени од IATA (International Air Transport Associacion).

Секогаш побарајте дополнителни информации од авиокомпанијата пред транспортот на вашиот миленик.

 

НАПОМЕНА: ЗА СООДВЕТНА ДИМЕНЗИЈА ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS