BONNIE CAT ADULT SALMON (1.5 kg)

BONNIE CAT ADULT SALMON (1.5 kg)

350 ден.
Потребни наградни поени: 35
Шифра: 116008
Наградни поени: 1
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и балансирана храна на база на лосос за возрасни мачки.

 

Категорија: Висок премиум

 

СОСТОЈКИ: Лосос (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани) пченица, пченка, животинска маст, сушена репка, рибино масло, сол, ленено семе, пивски квасец, таурин, Јука шидигера, Манан -олигосахариди, бета глукан.

МИНЕРАЛИ: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, железо, селен.

ВИТАМИНИ: Витамин А, Д, Ц, витамин Б1 - Б2 - Б3 (ниацин) - Б6 - Б12 - Б7 (биотин) - Б9 (фолна киселина), витамин К, холин, калциум пантотенат.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 31%
Масла и масти 12%
Сурови влакна 3%
Пепел  8%
Tаурин  1000 mg

 

76% животински протеини во вкупните протеини

 

ПАКУВАЊЕ: 1.5 кг. (цена по кг.= 233 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
BONNIE CAT ADULT SALMON (1.5 kg) Комплетна и балансирана храна на база на лосос за возрасни мачки.   Категорија: Висок премиум   СОСТОЈКИ: Лосос (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани) пченица, пченка, животинска маст, сушена репка, рибино масло, сол, ленено семе, пивски квасец, таурин, Јука шидигера, Манан -олигосахариди, бета глукан. МИНЕРАЛИ: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, железо, селен. .. Category: Product #: 116008 Regular price: 350 ден. 350 Available from: ЕКО ПОИНТ