CIBAU ADULT MAXI (12 kg)

CIBAU ADULT MAXI (12 kg)

2.690 ден.2.990 ден.
Потребни наградни поени: 270
Производител: FARMINA
Шифра: 852
Наградни поени: 8
Достапност: На залиха
Количина:

Целосна, избалансирана храна наменета за возрасни кучиња од големи раси со нормална физичка активност.

Состав: Дехидрирано пилешко месо (27%), ориз (25%), пченка (15%), пилешка маст, дехидрирана риба, пулпа од сурова репка (4%), ленено семе, јајца во прав, пченкарен глутен, рибино масло (2%).

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 26%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 1.8%
Пепел 7.6%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг.= 232 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU ADULT MAXI (12 kg) Целосна, избалансирана храна наменета за возрасни кучиња од големи раси со нормална физичка активност. Состав: Дехидрирано пилешко месо (27%), ориз (25%), пченка (15%), пилешка маст, дехидрирана риба, пулпа од сурова репка (4%), ленено семе, јајца во прав, пченкарен глутен, рибино масло (2%). АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 26% Масла и масти 16% .. Category: Product #: 852 Regular price: 2.690 ден. 2.690 Available from: ЕКО ПОИНТ