CIBAU ADULT MEDIUM (12 kg)

CIBAU ADULT MEDIUM (12 kg)

2.670 ден.2.790 ден.
Потребни наградни поени: 270
Производител: FARMINA
Шифра: 841
Наградни поени: 8
Достапност: На залиха
Количина:

Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни раси.

Состав: Дехидрирано пилешко месо (28%), пилешка маст (6%), дехидрирана риба, рибино масло (2%), ориз (28%), пченка(26%),  сурова пулпа репка (4%), растително масло (1% ), натриум хлорид, ,сув пивски квасец (0,3%).

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 25%
Масла и масти 12%
Сурови влакна 2%
Пепел 6%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг.= 232 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU ADULT MEDIUM (12 kg) Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни раси. Состав: Дехидрирано пилешко месо (28%), пилешка маст (6%), дехидрирана риба, рибино масло (2%), ориз (28%), пченка(26%),  сурова пулпа репка (4%), растително масло (1% ), натриум хлорид, ,сув пивски квасец (0,3%). АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 25% Масла и масти 12% Сурови влакна .. Category: Product #: 841 Regular price: 2.670 ден. 2.670 Available from: ЕКО ПОИНТ