CIBAU ADULT MINI (7 kg)

CIBAU ADULT MINI (7 kg)

1.980 ден.2.100 ден.
Потребни наградни поени: 200
Производител: FARMINA
Шифра: 899
Наградни поени: 6
Достапност: На залиха
Количина:

Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси.

Состав: Дехидрирано пилешко месо (32%), пилешка маст (7%), дехидрирана риба, рибино масло (2%), ориз (25%), пченка(23%), репкина пулпа (4%), растително масло (1% ), натриум хлорид, сув пивски квасец (0,3%).

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 27%
Масла и масти 15%
Сурови влакна 2%
Пепел 7.5%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

                                                                                  

ПАКУВАЊЕ: 7 кг.(цена по кг.= 300 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU ADULT MINI (7 kg) Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Состав: Дехидрирано пилешко месо (32%), пилешка маст (7%), дехидрирана риба, рибино масло (2%), ориз (25%), пченка(23%), репкина пулпа (4%), растително масло (1% ), натриум хлорид, сув пивски квасец (0,3%). АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 27% Масла и масти 15% Сурови влакна 2% .. Category: Product #: 899 Regular price: 1.980 ден. 1.980 Available from: ЕКО ПОИНТ