CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg)

CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg)

2.680 ден.2.990 ден.
Потребни наградни поени: 290
Производител: FARMINA
Шифра: 850
Наградни поени: 5
Достапност: На залиха
Количина:

Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси. Помага во решавање на алергиски и воспалителни проблеми.

Категорија: Висок премиум

Состав: Дехидрирана риба (28%), рибино масло (8%), ориз (55%), пулпа од сурова репка (5%), растително масло (2%), сув пивски квасец (0,3%).

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 24%
Масла и масти 12%
Сурови влакна 2%
Пепел 6.5%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг.= 250 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg) Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси. Помага во решавање на алергиски и воспалителни проблеми. Категорија: Висок премиум Состав: Дехидрирана риба (28%), рибино масло (8%), ориз (55%), пулпа од сурова репка (5%), растително масло (2%), сув пивски квасец (0,3%). АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 24% Масла и масти 12% .. Category: Product #: 850 Regular price: 2.680 ден. 2.680 Available from: ЕКО ПОИНТ