TOP PREMIUM BEEF (20 kg)

TOP PREMIUM BEEF (20 kg)

2.350 ден.2.800 ден.
без ДДВ: 1.992 ден. Потребни наградни поени: 240
Производител: DAGEL MANGIMI
Шифра на производ: 277
Наградни поени: 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетен дневен оброк за кучиња со вообичаена дневна активност, за возрасни кучиња од средни и големи раси (над 10 кг. телесна тежина) на база на говедско месо.

 

Категорија: Премиум

 

Состав: Дехидрирано месо 28% (говедско 80%),пченка, пченица, животински масти, ориз, репкина пулпа, природни антиоксиданси.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  24%
Масла и масти  14%
Сурови влакна  3.5%
Пепел  7.5%
Влага  10%
Калциум  1.1%
Фосфор  0.5

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 117 ден.)

 

ЗАБЕЛЕШКА: Сликата од пакувањето од 3 кг. се разликува од пакувањето од 20 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS