FRUITEES APPLE (јаболко)

FRUITEES APPLE (јаболко)

260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Шифра на производ: 4652
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

FRUITEES со јаболко се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за оптимално тренирање на вашето куче во секоја прилика.

Јаболкото содржи дигестивни влакна (пектини) кои промовираат здрава дигестија.

 

Состав: Свежо месо од живина (20%), компир (дехидриран), грашок (дехидриран), јаболко (дехидрирана 4%), протеин од грашок, црн дроб (дехидриран), желатин, целулозни влакна, натриум хлорид, дикалциум фосфат.

 

ПАКУВАЊЕ: 200 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS