FRUITEES BANANA

FRUITEES BANANA

240 ден.
без ДДВ: 203 ден. Потребни наградни поени: 24
Шифра на производ: 4653
Наградни поени: 1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

FRUITEES со банана се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за оптимално тренирање на вашето куче во секоја прилика.

Бананата обезбедува важни делови и елементи во трагови и содржи вредни природни влакна.

 

Состав: Свежо месо од живина (20%), компир (дехидриран), грашок (дехидриран), банана (дехидрирана 4%), протеин од грашок, црн дроб (дехидриран), желатин, целулозни влакна, натриум хлорид, дикалциум фосфат.

 

ПАКУВАЊЕ: 200 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS