SENIOR (стари)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
REFLEX + LAMB&RICE SENIOR 7+ (15 kg)
Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за кучиња со јагнешко и ориз за средни и големи р..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
ASTON SKIN&COAT FISH (20 kg)
Комплетно балансирана и лесно сварлива храна за возрасни кучиња од средни и големи раси, со нормална..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-11%
ALTHEA SENIOR 7+ MEDIUM&MAXI (14 kg)
Althea Senior е комплетна сува храна формулирана за постари кучиња (сениори од 7 годишна возраст и п..
2.550 ден.2.880 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
BOSCH SENIOR 7+ (12.5 kg)
Комплетна храна за сениори од сите раси над 7 годишна возраст, со намалена физичка активност и склон..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
-10%
BRIT NATURE SENIOR 7+ L&XL (15 kg)
Комплетна формула со пилешко месо 45%, за постари кучиња - сениори (+7 години) од големи и екстра го..
2.950 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
ECOPET ADULT (20 kg)
Ecopet Adult Formula е комплетна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси, со..
2.950 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (3 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
BRIT CARE SENIOR 7+ LAMB & RICE (Јагнешко и ориз) (12 kg)
Комплетна храна на база јагнешко и ориз наменета за сениори кучиња од сите раси. Поради монопротеинс..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
BRIT CARE SENIOR 7+ & LIGHT SALMON & POTATO (ЛОСОС и компир) (12 kg)
Комплетна храна за сениори (над 7 годишна возраст), како и за кучиња со прекумерна тежина, со лосос ..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-5%
BRIT CARE WEIGHT LOSS HYPOALERGENIC RABBIT & RICE (ЗАЈАК и ориз) (12 kg)
Комплетна храна за кучиња со прекумерна тежина (Weight&fat control), кучиња склони на дебелеење ..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
-11%
BRIT LIGHT (15 kg)
Комплетна формула со мисиркино и пилешко месо (вкупно 40%) и овес за исхрана на кучиња со прекумерна..
2.950 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
BOSCH LIGHT (12.5 kg)
Комплетна храна со намалена енергетска компонента, со само 6% масленост и покачен процент на сурови ..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
BOSCH MAXI ADULT (15 kg)
Целосна балансирана храна за возрасни кучиња од големи раси над 25 кг телесна тежина, со нормална фи..
3.650 ден.
без ДДВ: 3.093 ден.
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (15 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
3.650 ден.
без ДДВ: 3.093 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS