SENIOR (стари)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BRIT CARE SENIOR LAMB & RICE (Јагнешко и ориз) (12 kg)
Хипоалергена формула на база на јагнешко и ориз наменета за сениори кучиња од сите раси. Состав: ..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
BRIT CARE SENIOR & LIGHT SALMON & POTATO(ЛОСОС и компир) (12 kg)
Формула за сениори од сите раси на базирана на месо од лосос и компир. МОЖЕ ДА ИСПРЕБУВА И ЗА КУЧИЊА..
3.950 MKD
без ДДВ: 3.347 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS