ГРИЦКИ / НАГРАДИ / КОСКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CROCI DENTAL DEFENCE_Backon
Меки стапчиња за заби со вкус на сланина за средни и големи раси на кучиња.   Оралната хи..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
CROCI DENTAL DEFENCE_Cheese
Меки стапчиња за заби со вкус на сирење за средни и големи раси на кучиња.   Оралната хиг..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
CROCI DENTAL DEFENCE_Green tea
Меки стапчиња за заби со зелен чај за мали и средни раси на кучиња.   Оралната хигиена за..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
FRUITEES APPLE (јаболко)
FRUITEES со јаболко се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
FRUITEES MANGO
FRUITEES со манго се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за оп..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
FRUITEES BANANA
FRUITEES со банана се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за о..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
JAMBO BONE (maxi)
Природна коса. За вежбање и зацврстување на забите.   Соодветна за големи раси на кучиња...
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
KING BONE (medium & maxi)
Направени од говедска кожа. За вежбање и зацврстување на забите.   Соодветна за средни и ..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
KING BONE (mini & medium)
Направени од говедска кожа. За вежбање и зацврстување на забите.   Соодветна за мали и средни..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
CROCI DENTAL DEFENCE_Milk
Меки стапчиња за заби со млечен вкус за мали и средни раси на кучиња..   Оралната хигиена..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS