Прекумерна тежина

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
REFLEX + LIGHT&STERILISED LAMB&RICE (15 kg)
Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за стерилизирани и кучиња со прекумерна тежина, с..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
EUKANUBA OVERWEIGT (12kg)
Комплетен избалансиран дневен оброк за возрасни кучиња од сите раси кои имаат проблем со прекумернат..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (3 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
BOSCH ADULT LAMB & RICE (20 kg)
Балансирана високо квалитетна храна за возрасни кучиња со нормална активнсот. Ниската калорична содр..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
TRENDLINE ADULT BEEF (15 kg)
Комплетна храна на база на говедско месо за средни и големи раси на возраст над 15 месеци старо..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
TRENDLINE ADULT LAMB&RICE (15 kg)
Комплетна храна на база на јагнешко месо за средни и големи раси на возраст над 15 месеци ..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
BRIT CARE SENIOR 7+ & LIGHT SALMON & POTATO (ЛОСОС и компир) (12 kg)
Комплетна храна за сениори (над 7 годишна возраст), како и за кучиња со прекумерна тежина, со лосос ..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-5%
BRIT CARE WEIGHT LOSS HYPOALERGENIC RABBIT & RICE (ЗАЈАК и ориз) (12 kg)
Комплетна храна за кучиња со прекумерна тежина (Weight&fat control), кучиња склони на дебелеење ..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
-11%
BRIT LIGHT (15 kg)
Комплетна формула со мисиркино и пилешко месо (вкупно 40%) и овес за исхрана на кучиња со прекумерна..
2.950 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
BOSCH LIGHT (12.5 kg)
Комплетна храна со намалена енергетска компонента, со само 6% масленост и покачен процент на сурови ..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
BOSCH MAXI ADULT (15 kg)
Целосна балансирана храна за возрасни кучиња од големи раси над 25 кг телесна тежина, со нормална фи..
3.650 ден.
без ДДВ: 3.093 ден.
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (15 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
3.650 ден.
без ДДВ: 3.093 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS