МАЛИ РАСИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BRIT CARE MINI HAIR&SKIN (7kg)
Хипоалергена формула за возрасни кучиња од мини раси. Состав: Сушен лосос (25%), свеж лосос проте..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
BRIT CARE MINI LIGHT&STERILISED (7kg)
Хипоалергенска формула без житарици за прекумерна тежина и стерилизирани кучиња од мини раси Сост..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
BRIT CARE MINI SENSITIVE  (7kg)
Хипоалергена формула без житарици (grain free) за возрасни чувствителни кучиња од мини раси (< 10..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
BRIT CARE MINI ADULT (7kg)
Хипоалергена формула без житарици (grain free) за возрасни кучиња од мини раси (< 10 kg)   ..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
BRIT CARE GIANT SALMON&POTATO (Лосос и компир) (12 kg)
Храна на база на лосос и компир, без житарици (grain free formula) наменета за возрасни кучиња од ги..
4.100 MKD
без ДДВ: 3.475 MKD
ND CHICKEN & POMEGRANATE ADULT MINI (7 kg)
Комплетна храна за возрасни кучиња од мали раси. Состав: Свежо пилешко месо без коски (20%), дехи..
2.590 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
ND CHICKEN & POMEGRANATE PUPPY MINI (7 kg)
Комплетна храна за кученца од мали раси, гравидни кучки и кучки во лактација. Состав: Свежо пилеш..
2.690 MKD
без ДДВ: 2.280 MKD
CIBAU ADULT MINI (7 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Состав: Дехидрирано пилешко ме..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
MONGE ADULT MINI_Chicken (3 kg)
Комплетна храна за кучиња од мали раси (помалку од 10 кг. телесна тежина). Во класата на супер пр..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
HUSSE VALP MINI (7 kg)
Специјално формула за кученца на мали раси. Valp Mini е супер-премиум храна за кученца од помали ..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
HUSSE SENIOR MINI (7 kg)
Senior ги содржи само најдобрите состојки со висока сварливост и висока хранлива вредност. Специјалн..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
HUSSE OPTIMAL MINI (7 kg)
За активни кучиња од мал раст Optimal е супер премиум храна која ги содржи само најдобрите состој..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
HUSSE OCEAN CARE MINI (7 kg)
Внимателно одбрани состојки со пребиотици за здрав дигестивен систем и со есенцијални масни киселини..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
HUSSE DIGEST (7 kg)
Digest е супер премиум храна на база на јагнешко месо и ориз, направена со високо сварливи состојки ..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
GEMON MINI PUPPY & JUNIOR_Tuna (1 kg)
Целосна храна со туна и ориз наменета за дневна исхрана за кученца од мали раси на возраст од 6 неде..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
GEMON MINI PUPPY & JUNIOR_Chicken (1 kg)
Целосна храна со пилешко и ориз наменета за дневна исхрана за кученца од мали раси на возраст од 6 н..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
GEMON MINI ADULT_Losos (3 kg)
Целосна храна со лосос и ориз наменета за секојдневно хранење на возрасни кучиња од мали раси (до 10..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
GEMON MINI ADULT_Chicken (3 kg)
Целосна храна со пилешко и ориз наменета за секојдневно хранење на возрасни кучиња од мали раси (до ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
EUKANUBA PUPPY ALL BREEDS NATURE+ GRAIN FREE  (14 kg)
Дајте му го вашето кученце одличен почеток во животот со EUKANUBA NaturePlus + Grain Free. Овој ниск..
4.600 MKD
без ДДВ: 3.898 MKD
-10%
EUKANUBA ADULT ALL BREEDS LAMB & RICE (18 kg)
Храна богата со јагнешко и ориз, прилагоден за поддршка на сите раси на кучиња на возраст постари од..
4.005 MKD4.450 MKD
без ДДВ: 3.394 MKD
EUKANUBA ADULT SMALL BREED (18 kg)
Наменета за мали раси на кучиња над 1 година старост кои тежат до 10 кг. Малите зрнца се специјал..
4.100 MKD
без ДДВ: 3.475 MKD
EUKANUBA ADULT SMALL &  MEDIUM  BREED (19 kg)
Наменета за мали и средни раси на кучиња над над една година старост кои тежат од 10-25 кг.  ..
4.100 MKD
без ДДВ: 3.475 MKD
EUKANUBA ADULT ALL BREEDS NATURE+ GRAIN FREE (14 kg)
Наменета за сите раси на кучиња над 1 година старост со дигестивни и кожни проблеми. EUKANUBA Nat..
4.600 MKD
без ДДВ: 3.898 MKD
BRIT CARE MINI GRAIN FREE PUPPY (7 kg)
Хипоалергена формула без житарици за кученца од мини раси (од 4 недели до 10 месеци старост) и нивни..
3.700 MKD
без ДДВ: 3.136 MKD
Врз основа на 1 оценки.
MONGE MINI ADULT LAMB, RICE & potatoes (Јагнешко, ориз и компир) (800 gr)
Специјална линија базирана на јагнешко месо, ориз и компир наменета за возрасни кучиња од мали ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
MONGE ALL BREED PUPPY SALMON & RICE (ЛОСОС и ориз) (12 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА ЗА СИТЕ РАСИ НА КУЧИЊА Комплетен специјален оброк направен за секојдневна исхрана. П..
3.980 MKD
без ДДВ: 3.373 MKD
MONGE ALL BREED PUPPY LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
All Breeds Adult Јагне/Ориз КОМПЛЕТНА ХРАНА ЗА СИТЕ РАСИ НА КУЧИЊА Комплетен специјален оброк нап..
3.980 MKD
без ДДВ: 3.373 MKD
BRIT CARE SENIOR & LIGHT SALMON & POTATO(ЛОСОС и компир) (12 kg)
Формула за сениори од сите раси на базирана на месо од лосос и компир. МОЖЕ ДА ИСПРЕБУВА И ЗА КУЧИЊА..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
BRIT CARE DOG SHOW CHAMPION (12 kg)
Хипоалергена формула со лосос и харинга за одржување на возрасни кучиња во одлична кондиција. Сос..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
BRIT CARE GRAIN-FREE ADULT SALMON & Potato (ЛОСОС и компир) (12 kg)
Формула наменета за возрасни кучиња од мали и средни раси (1-25 кг) Состав: Сушен лосос (35%..
4.100 MKD
без ДДВ: 3.475 MKD
BRIT CARE ADULT SMALL BREED LAMB & Rice (ЈАГНЕШКО и ориз) (7.5 kg)
Хипоалергена формула за возрасни кучиња од мали раси (1-10 кг) Состав: Јагнешко месо (40%), ..
2.550 MKD
без ДДВ: 2.161 MKD
BRIT CARE PUPPY LAMB & Rice (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
Brit Care Puppy Lamb & Rice e хипоалергена формула за кученца и кучиња од сите раси на возраст о..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS