JUNIOR (млади)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
ADVANCE MINI PAPPY (7.5 kg)
Висококвалитетна храна за мали раси на кучиња на возраст од 2 до 10 месеца, за гравидни и кучки во л..
2.655 MKD2.950 MKD
без ДДВ: 2.250 MKD
TOP PREMIUM PAPPY & JUNIOR (3 kg)
Комплетен дневен оброк за млади кученца во фаза на раст од категорија на мали и помали средни (1-15 ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
ALTHEA PAPPY MINI (2 kg)
Храна наменета за раст и развој на pappy и junior кучиња од мини и средни раси. Контролата на ква..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
ND CHICKEN & POMEGRANATE PUPPY MINI (7 kg)
Комплетна храна за кученца од мали раси, гравидни кучки и кучки во лактација. Состав: Свежо пилеш..
2.690 MKD
без ДДВ: 2.280 MKD
GEMON MINI PUPPY & JUNIOR_Tuna (1 kg)
Целосна храна со туна и ориз наменета за дневна исхрана за кученца од мали раси на возраст од 6 неде..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
GEMON MINI PUPPY & JUNIOR_Chicken (1 kg)
Целосна храна со пилешко и ориз наменета за дневна исхрана за кученца од мали раси на возраст од 6 н..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
EUKANUBA PUPPY  NATURE+GRAIN FREE ALL BREEDS SALMON  (10 kg)
Дајте му на вашето кученце одличен почеток во животот со EUKANUBA NaturePlus + Grain Free. Овој ниск..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
EUKANUBA PUPPY SMALL BREED (18 kg)
Погодна за мали раси на кучиња од 1 до 12 месеци старост и тежина до 10 кг. Изработена од нутрици..
4.200 MKD
без ДДВ: 3.559 MKD
MONGE ALL BREED PUPPY LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
All Breeds Adult Јагне/Ориз КОМПЛЕТНА ХРАНА ЗА СИТЕ РАСИ НА КУЧИЊА Комплетен специјален оброк нап..
3.980 MKD
без ДДВ: 3.373 MKD
BRIT JUNIOR S (8 kg)
Комплетна храна за кученца и кучиња (4 недели - 12 месеци) на мали раси (1-10 кг). Исто така храната..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )
Puppy Lamb and Rice - е комплетна храна за млади кучиња од сите раси. Погодна за секојдневно хранење..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD
BOSCH JUNIOR LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (15 kg)
JUNIOR LAMB&RICE (Јагнешко и Ориз) е наменет за исхрана на кучиња чувствителни на поедини состој..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
BOSCH MINI JUNIOR (15 kg)
MINI JUNIOR е особено наменет за мали раси на кучиња (до 10 кг. телесна тежина) до 1 година старост ..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS