BOSCH JUNIOR LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (15 kg)

BOSCH JUNIOR LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (15 kg)

3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD Потребни наградни поени: 400
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 4614
Наградни поени: 12
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

JUNIOR LAMB&RICE (Јагнешко и Ориз) е наменет за исхрана на кучиња чувствителни на поедини состојки во храната, бидејќи во храната има додадено суровини со хипо-алергентски потенцијал, овозможува нормално функционирање на желудникот и цревата.Содржи КОЛОСТРУМ за зајакнување на имунолошкиот систем.

Исто така, има додатоци за развој на рскавицата и зглобовите.

Особено наменет за исхрана на кучиња кои се под медицинска терапија.

 

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 25%
Масла и масти 13%
Сурови влакна 2,5%
Влажност /
Пепел 6,5%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг = 266 ден)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS