SENIOR (стари)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH MINI SENIOR (2.5 kg)
Концепт на храна да ги задоволи специфичните нутритивните потреби на постарите кучиња од мали раси (..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
ADVANCE SENIOR MINI (3 kg)
Комплетна формула погодна за мали раси на кучиња, сениори над 8 години старост (до 10 кг телесна теж..
1.180 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
-17%
ALTHEA SENIOR MINI (2 kg)
Алтеа сениор мини е целосна сува храна формулирана за кучиња сениори од мини раси над 8 години старо..
490 ден.590 ден.
без ДДВ: 415 ден.
HUSSE SENIOR MINI (7 kg)
Специјално формулирана храна за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од мини раси. ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS