SENIOR (стари)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ALTHEA SENIOR MINI (2 kg)
Формула наменета за сениори (над 7 години) од мали и средни раси на кучиња (20 кг. телесна тежина). ..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
HUSSE SENIOR MINI (7 kg)
Senior ги содржи само најдобрите состојки со висока сварливост и висока хранлива вредност. Специјалн..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS