Дијабетичари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HUSSE OPTIMAL LIGHT (15 kg)
Комплетна сува храна за сениори, помалку активни кучиња или со прекумерна тежина.   Погод..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-33%
HUSSE OPUSFARM GRAIN FREE (12 kg)
Opus Farm (пилешко и компир) е комплетна храна. Без колоранти, конзерванси, глутен или житарки. Идеа..
2.400 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS