Метаболички проблеми со бубрежен и уринарен систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ADVANCE RENAL (3kg)
Соодветна храна специјално препорачана за кучиња кои имаат проблеми со бубрезите.   Потре..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
BOSCH RENAL & REDUCTION (11.5 kg)
Храна за возрасни кучиња на кои им е потребна диетална храна намалена во количинската застапеност на..
4.500 ден.
без ДДВ: 3.814 ден.
BOSCH SPECIAL LIGHT (12.5 kg)
Special LIGHT е храна за исхрана на кучиња кои имаат проблеми со уринарните органи (бубрези,мочен ме..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS