SENIOR (стари)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ALTHEA SENIOR MINI (2 kg)
Формула наменета за сениори (над 7 години) од мали и средни раси на кучиња (< 20 кг. телесна тежи..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
BRIT CARE SENIOR & LIGHT SALMON & POTATO(ЛОСОС и компир) (12 kg)
Формула за сениори од сите раси на базирана на месо од лосос и компир. МОЖЕ ДА ИСПРЕБУВА И ЗА КУЧИЊА..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS