TOP PREMIUM BEEF (3 kg)

TOP PREMIUM BEEF (3 kg)

550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Производител: DAGEL MANGIMI
Шифра на производ: 295
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетен дневен оброк за возрасни кучиња од мали и средни раси (од 1-25 кг. телесна тежина) на база на говедско месо.

Состав: Дехидрирано месо 28% (говедско 80%),  пченка, пченица, животински масти, ориз, репкина пулпа, природни антиоксиданси.

Аналитички состав

Сурови протеини  24%
Масла и масти  14%
Сурови влакна  3.5%
Пепел  7.5%
Влага  10%
Калциум  1.1%
Фосфор  0.5

 

ПАКУВАЊЕ: 3 кг. (цена по кг = 183 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS