ХРАНА ЗА МАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CATFORTAN (90 gr)
Витамински концентрат за мачки со висока содржина на есенцијални аминокиселини, витамини, минерали, ..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
TOP CAT (20 kg)
Употребата на храна за мачки базирана на протеини од животинско потекло е клучна затоа што мачките п..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
TRENDLINE GOURMET CAT(15 kg)
Комплетна и балансирана храна за мачки наменета за секојдневна исхрана на возрасни мачки над една го..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
REFLEX+ CAT HAIRBALL (1.5 kg)
Комплетна и балансирана сува храна за мачки со лосос, специјално формулирана за контрола и спречувањ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
SANABELLE CHICKEN (Пиле)_(2 kg)
Kомплетна храна со месо од живина за здрава и вкусна храна за исхрана заснована врз потребите на воз..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
Advance Cat Sterilized (3 kg)
Advance Cat Sterilized високвалитетна храна за кастрирани/стерилизирани мачки. Превенира дебелеење к..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
HUSSE EXCLUSIVE STERILIZED (2 kg)
Exclusive Sterilised е комплетна храна за стерилизирани и кастрирани мачки, како и за помалку активн..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
KROKETTER KYCKLING (3 kg)
Kroketter Kyckling е комплетна храна која ги содржи сите хранливи вредности потребни за мачката. Ист..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
HUSSE EXCLUSIVE KATTUNGE (2 kg)
Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост. Супер Премиум х..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
KROKETTER FISK (3 kg)
Kroketter Fisk е комплетна храна на база на рибино месо која ги содржи сите потребни хранливи состој..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
SANABELLE ADULT (Пастрмка)_(2 kg)
Високо квалитетна, вкусна комплетна храна со пастрмка, лесно сварлива за соодветна исхрана на возрас..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
SANABELLE HAIR & SKIN (2 kg)
Kомплетна храна за возрасни мачки над 1 година возраст, специјално развиена за подобрување на квалит..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
SANABELLE STERILIZED (2 kg)
Специјална формула за стерилизирани (кастрирани) и мачки со прекумерна тажина постари од 1 година. ..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
SANABELLE SENSITIVE LAMB (Јагне)_(2 kg)
Sanabelle Sensitive со јагнешко е специјално развиена храна за чувствителни мачки со деликатни стома..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
SANABELLE SENSITIVE CHICKEN (Пиле)_(2 kg)
Sanabelle Sensitive со живина е специјално развиена за чувствителни мачки со деликатни стомаци и диг..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
SANABELLE URINARY (2 kg)
Специјална формула за нега на уринарниот тракт, наменета за возрасни мачки постари од 1 година. &..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
SANABELLE ADULT (Ној)_(2 kg)
Лесно сварлива и вкусна комплетна храна за соодветна исхрана за возрасни мачки. Билансот на минерали..
760 MKD
без ДДВ: 644 MKD
SANABELLE KITTEN (2 kg)
Комплетна храна со месо од живина за мачиња до 12 месеци, обезбедувајќи оптимален развој за здрав и ..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
KITTEN RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за мачиња на возраст од 1 до 12 месеци и за мачки доилки (мачки во лактација). Ја г..
770 MKD
без ДДВ: 653 MKD
MONGE STERILIZED RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за возрасни стерилизирани мачки. Ја гарантира  благосостојбата на вашата мачка..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
MONGE URUNARY RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна диететска храна, формулирана за намалување на рецидивите од струвитните камења кај мачките..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
MONGE ADULT CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки постари од 1 година чувани во домашни или надворешни услови. &n..
710 MKD
без ДДВ: 602 MKD
LECHAT MIX (1.5 kg)
LECHAT MIX Kомплетен оброк за сите возрасти направена со комбинација од три вида на месо, говедск..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
LECHAT Beef & Vegetables (1.5 kg)
LECHAT Beef & Vegetables (Говедско / зеленчук) Целосна храна за возрасни мачки, направен..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
LECHAT Tuna & Losos (1.5 kg)
LECHAT Tuna & Losos (Туна / Лосос) Целосна храна, проучувана да ги искушува пребирливите мачк..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
LECHAT CHICKEN & Rice (1.5 kg)
LECHAT CHICKEN & Rice (Пилешко и ориз) Целосна храна, наменета за внатрешни мачки за кои е по..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS