HAIRBALL

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KROKETTER LAX (2 kg)
Kroketter Lax е целосна храна која ги содржи сите хранливи материи што им се потребни на мачките. Бо..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
-18%
REFLEX+ CAT HAIRBALL (1.5 kg)
Комплетна и балансирана сува храна за мачки со лосос, специјално формулирана за контрола и спречувањ..
320 ден.390 ден.
без ДДВ: 271 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS