INDOOR (чувани дома)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KROKETTER KYCKLING (3 kg)
Kroketter Kyckling е комплетна храна која ги содржи сите хранливи вредности потребни за мачката. Ист..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
KROKETTER FISK (3 kg)
Kroketter Fisk е комплетна храна на база на рибино месо која ги содржи сите потребни хранливи состој..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
SANABELLE ADULT (Пастрмка)_(10 kg)
Високо квалитетна, вкусна комплетна храна со пастрмка, лесно сварлива за соодветна исхрана на возрас..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
SANABELLE HAIR & SKIN (10 kg)
Kомплетна храна за возрасни мачки над 1 година возраст, специјално развиена за подобрување на квалит..
4.400 MKD
без ДДВ: 3.729 MKD
SANABELLE SENSITIVE LAMB (10 kg)
Sanabelle Sensitive со јагнешко е специјално развиена храна за чувствителни мачки со деликатни стома..
3.700 MKD
без ДДВ: 3.136 MKD
SANABELLE SENSITIVE CHICKEN (10 kg)
Sanabelle Sensitive со живина е специјално развиена за чувствителни мачки со деликатни стомаци и диг..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
SANABELLE ADULT (Ној)_(10 kg)
Лесно сварлива и вкусна комплетна храна за соодветна исхрана на возрасни мачки. Билансот на минерали..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD
MONGE ADULT RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки постари од 1 година чувани во домашни или надворешни услови. Гран..
710 MKD
без ДДВ: 602 MKD
LECHAT MIX (1.5 kg)
LECHAT MIX Kомплетен оброк за сите возрасти направена со комбинација од три вида на месо, говедск..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
LECHAT Beef & Vegetables (1.5 kg)
LECHAT Beef & Vegetables (Говедско / зеленчук) Целосна храна за возрасни мачки, направен..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
LECHAT Tuna & Losos (1.5 kg)
LECHAT Tuna & Losos (Туна / Лосос) Целосна храна, проучувана да ги искушува пребирливите мачк..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
LECHAT CHICKEN & Rice (1.5 kg)
LECHAT CHICKEN & Rice (Пилешко и ориз) Целосна храна, наменета за внатрешни мачки за кои е по..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
IAMS ADULT CAT CHICKEN (15 kg)
Вкусна и високо хранлива. Висок процент на животински белковини и високо квалитетни животински масти..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS