OUTDOOR (чувани надвор)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
TOP CAT (20 kg)
Употребата на храна за мачки базирана на протеини од животинско потекло е клучна затоа што мачките п..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
TRENDLINE GOURMET CAT(15 kg)
Комплетна и балансирана храна за мачки наменета за секојдневна исхрана на возрасни мачки над една го..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
SANABELLE CHICKEN (Пиле)_(2 kg)
Kомплетна храна со месо од живина за здрава и вкусна храна за исхрана заснована врз потребите на воз..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
KROKETTER KYCKLING (3 kg)
Kroketter Kyckling е комплетна храна која ги содржи сите хранливи вредности потребни за мачката. Ист..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
KROKETTER FISK (3 kg)
Kroketter Fisk е комплетна храна на база на рибино месо која ги содржи сите потребни хранливи состој..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
SANABELLE HAIR & SKIN (2 kg)
Kомплетна храна за возрасни мачки над 1 година возраст, специјално развиена за подобрување на квалит..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
MONGE ADULT CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки постари од 1 година чувани во домашни или надворешни услови. &n..
710 MKD
без ДДВ: 602 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS