СТЕРИЛИЗИРАНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EUROCAT_VENISON (дивеч) (415 gr)
Храна за возрасни мачки на база на дивеч (сочни парчиња и вкусен бујон).   Состав: Месо и..
58 ден.
без ДДВ: 49 ден.
EUROCAT_CHICKEN (415 gr)
Храна за возрасни мачки на база на пилешко (сочни парчиња и вкусен бујон).   Состав: Месо..
56 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Advance Cat Sterilized (3 kg)
Advance Cat Sterilized високвалитетна храна за кастрирани/стерилизирани мачки. Превенира дебелеење к..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
HUSSE EXCLUSIVE STERILIZED (2 kg)
Exclusive Sterilised е комплетна храна за стерилизирани и кастрирани мачки, како и за помалку активн..
700 ден.
без ДДВ: 593 ден.
MONGE STERILIZED (1.5 kg)
Комплетна храна за возрасни стерилизирани мачки. Ја гарантира благосостојбата на вашата мачка, благ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS