KITTEN (маче)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
TOP KITTEN (10 kg)
Целосен оброк на база на пилешко, формулиран за раст на мачиња од сите раси.   Категорија..
1.600 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
BONNIE CAT KITTEN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна и балансирана храна на база на пилешко месо за исхрана на мачиња во фаза на растење. &n..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
SUPER ABSORBENT (5 kg)
CAT LEADER® 2XODOUR ATTACK има иновативна формула за двојно дејство што ефикасно се бори против мири..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
ADVANCE Kitten (1.5 kg)
ADVANCE Kitten е специјално формулирана храна за да ги задоволи потребите на младите мачињата кои ра..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
-8%
CAT-FORTAN (90 gr)
Витамински концентрат за мачки со висока содржина на есенцијални аминокиселини, витамини, минерали, ..
690 ден.750 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HUSSE EXCLUSIVE KATTUNGE (2 kg)
Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост. Супер Премиум х..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
KITTEN RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Храна за мачиња на возраст од 1 до 12 месеци и за мачки доилки (мачки во лактација).   Ја..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS