LECHAT MIX (1.5 kg)

LECHAT MIX (1.5 kg)

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD Потребни наградни поени: 35
Производител: LECHAT CAT
Шифра на производ: 000983
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

LECHAT MIX

Kомплетен оброк за сите возрасти направена со комбинација од три вида на месо, говедско, пилешко и риба. Вкусен рецепт, богат со природни состојки за висока благосостојба на мачките и мачињата.

Состав: Житарици, месo и нус-производи од месо (говедско месо 8%, пилешко 5%, риба и рибни нус-производи 5%, екстракти од растителни протеини, масла и масти, зеленчук, минерали, FOS (Fructo-Oligosaccharides 400 mg / kg), квасец, MOS (Mannano-Oligosaccharides 400 mg / kg).

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 30%
Масла и масти 12%
Сурови влакна 2.5%
Пепел 9%
   


ПАКУВАЊЕ: 1.5 кг. (цена по кг.= 233 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS