Renal (метаболички проблеми со бубрези)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ADVANCE CAT RENAL (1.5 kg)
Целосен диететски производ за возрасни мачки кои имаат потреба од ограничена, но квалитетна содржина..
1.160 ден.
без ДДВ: 983 ден.
SANABELLE URINARY (2 kg)
Специјална формула за нега на уринарниот тракт, наменета за возрасни мачки постари од 1 година. &..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS