Urinary (метаболички проблеми со уринарен тракт)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HUSSE URINARY (2 kg)
Многу мала содржина на маснотии, особено важно за здравјето на уринарниот систем. Додадената брусниц..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
HUSSE EXCLUSIVE STERILISED (2 kg)
Exclusive Sterilised е комплетна храна за стерилизирани и кастрирани мачки, како и за помалку активн..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
SANABELLE URINARY (10kg)
Специјална формула за нега на уринарниот тракт, наменета за возрасни мачки постари од 1 година. О..
4.500 MKD
без ДДВ: 3.814 MKD
MONGE URUNARY RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна диететска храна, формулирана за намалување на рецидивите од струвитните камења кај мачките..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
IAMS ADULT CAT CHICKEN (15 kg)
Вкусна и високо хранлива. Висок процент на животински белковини и високо квалитетни животински масти..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
EUKANUBA URINARY STRUVITE FORMULA FOR CATS (1.5 kg)
Најчеста причина за уринарните проблеми се формациите од мали камчиња наречени уролити. Според с..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS