Хигиена на кожа и влакно

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ANTISEBORRHOEIC
Дермокозметички шампон за мачки и кучиња дизајниран да се бори со зголемена секреција на себум, што ..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
BENZOIC
Дермокозметички шампон со бензоил пероксид наменет за животни со мрсна кожа и влакно и красти. &n..
770 MKD
без ДДВ: 653 MKD
PYODERM
  Pyoderm S (Chlorhexidine Gluconate) е медикаментозен шампон пропишан за лекување на габичн..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
ALLERDERM® Spot-On
Природен липиден комплекс, формулиран за нега на кожата на кучиња и мачки со компромитирана кожа. Фо..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
REPAIR SHAMPON
Професионален регенерирачки шампон за кучиња и мачки.   Содржи многу благи сурфактанти и ..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
BLACK SHAMPON
Професионален шампон за кучиња и мачки со темно влакно.   Формулата се заснова на многу б..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
PUPPY SHAMPON
Дермокозметички шампон за кутриња и мачиња.   Начин на употреба: Навлажнете го крзното со..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
BEAUTY & CARE SHAMPON
Дермокозметички шампон за чувствителна кожа и кожа склони кон иритација, алергии, сушење или во случ..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
SPECIALIST SHAMPON
Дермокозметички шампон за кучиња и мачки чија кожа е склона кон воспаление предизвикано од бактерии ..
780 MKD
без ДДВ: 661 MKD
HIPOALRGEN SHAMPON
Дермокозметички шампон за животни со чувствителна кожа, предиспонирани на иритација на кожата, алерг..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS