SPECIALIST SHAMPON

SPECIALIST SHAMPON

780 MKD
без ДДВ: 661 MKD
Шифра на производ: 23652
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Kolicina (ml):

Дермокозметички шампон за кучиња и мачки чија кожа е склона кон воспаление предизвикано од бактерии или габи.

 

Може да се користи како дополнителна терапија за состојби на кожата предизвикани од бактерии и габи.

 

Ја чисти кожата и ја одржува нормалната pH вредност.

 

Начин на употреба: Навлажнете го крзното со млака вода и нанесете мала количина на шампон и масажа околу 5 минути. Заштитете ги очите и ушите од производот. Исплакнете темелно. Повторете, доколку е потребно.

 

Производител: Vetexpert

 

Пакување:15 ml, 250 ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS