Хигиена на уши

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EAR CLEANSER (тоник за уши)
Специјализиран тоник за нега на ушите на кучиња и мачки.   Содржи: Алантоин - ја смирува ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
EPIOTIC
ЕПИ-ОТИК е напредно средство за чистење на ушите и се препорачува за рутинско чистење на ушите кај к..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
OTIFLUSH (течност за уши)
Течност за хигиена на ушниот канал кај кучиња и мачки.   Може да се користи за испирање н..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
OTIHELP (емулзија за уши)
Ушна емулзија за кучиња и мачки.   Може да се користи во сите случаи на Otitis externa (в..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
OHRPFLEGE (капки за хигиена на уши)
ПРЕВЕНТИВНИ КАПКИ ЗА УШИ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ   Содржи лесни сопстанции кои го чистат увото,..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS