Хигиена на заби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AQADENT
Aquadent е раствор против плаки (забни наслаги) и формирање на забен камен кај кучиња и мачки. &n..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
ZAHNPFLEGE (чистење забен камен)
КАПКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБЕН КАМЕН ЗАКУЧИЊА И МАЧКИ   Редовната употреба на капките спречува та..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS