LECHAT CAT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LECHAT Beef & Vegetables (1.5 kg)
LECHAT Beef & Vegetables (Говедско / зеленчук) Целосна храна за возрасни мачки, направен..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
LECHAT CHICKEN & Rice (1.5 kg)
LECHAT CHICKEN & Rice (Пилешко и ориз) Целосна храна, наменета за внатрешни мачки за кои е по..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
LECHAT MIX (1.5 kg)
LECHAT MIX Kомплетен оброк за сите возрасти направена со комбинација од три вида на месо, говедск..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
LECHAT Tuna & Losos (1.5 kg)
LECHAT Tuna & Losos (Туна / Лосос) Целосна храна, проучувана да ги искушува пребирливите мачк..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS