MONGE DOG

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MONGE ADULT MEDIUM (3 kg)
Комплетна храна за кучиња со средна големина (10 – 30 кг. телесна тежина на возрасна единка) Ја г..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
MONGE ADULT SALMON & Tuna (ЛОСОС и туна) (2.5/12 kg)
ХИПОАЛЕРГЕНА ХРАНА ЗА СИТЕ РАСИ НА КУЧИЊА Комплетна и балансирана храна за сите раси возрасни куч..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
MONGE MINI STARTER (1.5 kg)
Комплетна храна за (mini раси) бремени и доилки за време на бременост и доење и кученца со мала голе..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
MONGE SPECIAL DOG CHICKEN (4/15 kg)
Комплетна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси кои вршат нормална физичка активност. Има..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
MONGE SPECIAL DOG LAMB & RICE(ЈАГНЕШКО и ориз) (4/15 kg)
Ниско ниво на холестерол - ХИПОАЛЕРГЕНА храна. Комплетна храна за кучиња кои што имаат потреба од ви..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
MONGE SPECIAL DOG PUPPY & JUNIOR PREMIUM (4/15 kg)
Специјална комплетна храна специјално изготвена за дневна исхрана на кутриња и млади кучиња до 12 ме..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
MONGE SPECIAL DOG TUNA & RICE (ТУНА и ориз) (4/15 kg)
За возрасни кучиња од сите раси, софистицирани и кучиња со посебен режим на исхрана. Ве советувам..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS