MONGE CAT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KITTEN RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за мачиња на возраст од 1 до 12 месеци и за мачки доилки (мачки во лактација). Ја г..
770 MKD
без ДДВ: 653 MKD
MONGE ADULT CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки постари од 1 година чувани во домашни или надворешни услови. &n..
710 MKD
без ДДВ: 602 MKD
MONGE STERILIZED RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна храна за возрасни стерилизирани мачки. Ја гарантира  благосостојбата на вашата мачка..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
MONGE URUNARY RICH IN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна диететска храна, формулирана за намалување на рецидивите од струвитните камења кај мачките..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS