PROLINE ADULT LAMB&RICE (3 kg)

PROLINE ADULT LAMB&RICE (3 kg)

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD Потребни наградни поени: 35
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115017
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси над 15 месечна возраст на база на јагнешко месо, наменета за кучиња со нормална физичка активност.

 

Состав: Јагнешко месо (дехидрирано), житарици (пченка, пченица, ориз), животински масти, репкина пулпа, арома од црн дроб, ленено семе.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 21%
Масла и масти 11%
Сурови влакна 4%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ: 3 кг. (цена по кг. = 116 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS