PROLINE PUPPY (15 kg)

PROLINE PUPPY (15 kg)

1.990 ден.2.160 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115048
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна храна за млади кучиња од средни и големи раси од 2 -15 месечна возраст на база на пилешко месо, за здрав и правилен развој на младиот организам.

 

Категорија: Премиум

 

Содржи Омега 3 и Омега 6 масни киселини за поддршка на имуниот ситем.

 

Состав: Месо од живина, житарици (пченка, пченица, ориз), сурутка, животински масти, репкина пулпа, арома од црн дроб, ленено семе (извор на Омега 3 и Омега 6,квасец.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 28%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ:15 кг. (цена по кг. = 146 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS