REFLEX HIGH ENERGY (3/15 kg)

REFLEX HIGH ENERGY (3/15 kg)

500 MKD
без ДДВ: 424 MKD Потребни наградни поени: 240
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115006
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Тежина:

Комплетна и балансирана храна на база на говедско месо наменета за возрасни кучиња од средни и големи раси со зголемена физичка активност, како и за кучиња чувани надвор на ниски временски температури.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав: Говедско месо (дехидрирано), пченица, пченка, животински масти, репкина пулпа, арома на црниот дроб, сол, ленено семе, квасец.

Минерали: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, калиум хлорид, железо, селен.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 32%
Масла и масти 14%
Сурови влакна 3,5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ: 3/15 кг. (цена по кг. = 160 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS