REFLEX+ JUNIOR LAMB&RICE (15 kg)

REFLEX+ JUNIOR LAMB&RICE (15 kg)

2.350 MKD2.600 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD Потребни наградни поени: 250
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115032
Наградни поени: 5
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Комплетна и урамнотежена формулирана сува храна за кучиња во раст со јагнешко месо и ориз за средни и големи раси на возраст од 2 до 24 месеци.

 

Категорија: Супер премиум

 

Состав: Јагнешко месо (дехидрирано), животински протеини (дехидрирани), пченка, пилешки маснотии, ориз, репкина пулпа, вкус на црниот дроб, сурутка во прав, витамини и минерали, Ксило-олигосахариди, квасец, Л-карнитин, ленено семе, сол, Јука шидигера, глукозамин, хондроитин сулфат, антиоксиданти.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 28%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5%
Пепел  8%

 

86% протеини од животинско потекло во вкупните протеини.

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 156 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS