REFLEX PUPPY LAMB&RICE (3/15 kg)

REFLEX PUPPY LAMB&RICE (3/15 kg)

500 MKD
без ДДВ: 424 MKD Потребни наградни поени: 50
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115054
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Тежина:

Комплетна и балансирана храна на база на јагнешко месо за млади кученца во раст од средни и големи раси на возраст од 2-18 месеци до 7 годишна возраст.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав: Јагнешко месо (дехидрирано), пченица, пченка, животински масти, репкина пулпа, арома на црниот дроб, ориз, квасец, сурутка во прав, сол, ленено семе, Мос (Манан-Олигосакарид), Бета Глукан, Јука шидигера.

Минерали: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, калиум хлорид, железо, селен.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 27%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ: 3/15 кг. (цена по кг. = 166/153 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS