SPECTRUM 26 SENSITIVE (12 kg)

SPECTRUM 26 SENSITIVE (12 kg)

2.950 MKD3.200 MKD
без ДДВ: 2.500 MKD Потребни наградни поени: 300
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115024
Наградни поени: 5
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

SPECTRUM Sensitive 26, е посебно формулирана комплетна и балансирана храна за да се исполнат хранливите побарувања на возрасните кучиња кои имаат чувствителен дигестивен систем.

Погодна е за сите раси.

 

Содржината на јагнешки протеин му дава извонредна вкусност што ја прави храната атрактивна и за најпребирливите кучиња.

 

Категорија: Ултра суперпремиум

 

Состав: Јагнешко месо (дехидрирано), рибино месо (дехидрирано), кафеав ориз, пченка, пилешко масло, пченица, сушен антарктички крил (4%), хидролизиран пилешки црн дроб, квасец, прашок од сурутка, сол, алое вера, ксило-олигосахариди, рузмарин, куркума, цитрус, еугенија.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 26%
Масла и масти 14%
Сурови влакна 3%
Пепел  8,5%

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг. = 245 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS