SPECTRUM 30 PUPPY (12 kg)

SPECTRUM 30 PUPPY (12 kg)

2.950 MKD3.200 MKD
без ДДВ: 2.500 MKD Потребни наградни поени: 300
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115047
Наградни поени: 5
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Посебно формулирана комплетна и урамнотежена храна за да се исполнат хранливите побарувања на кученца од средни и големи раси (возрасна тежина поголема од 25 кг) на возраст од 2 до 14 месеци.

 

SQX е концепт со карнитин за да се обезбеди посно тело и идеална силуета на вашето кученце.

 

Категорија: Ултра суперпремиум

 

Состав: Пилешко и јагнешко месо (дехидрирано), кафеав ориз, пилешко масло, пченка, сушен антарктик крил (euphausia superba) (4%), пченица, хидролизиран пилешки црн дроб во прав, сурутка во прав, квасец, Л-карнитин, ксило -олигосахарид (400 п.п.), рузмарин, куркума, сушено овошје.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 30%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5%
Пепел  9%

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг. = 245 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS