TOP PREMIUM PUPPY & JUNIOR (20 kg)

TOP PREMIUM PUPPY & JUNIOR (20 kg)

2.450 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.076 ден. Потребни наградни поени: 260
Производител: DAGEL MANGIMI
Шифра на производ: 279
Наградни поени: 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Тежина:

Комплетен дневен оброк за млади кученца во фаза на раст во категорија на средни и големи раси (над 10 кг. телесна тежина) на база на говедско и јагнешко месо.

Состав: Дехидрирано месо 34% (говедско и јагнешко мин. 5%), пченка, пченица, животински масти, ориз, репкина пулпа, природни антиоксиданси.

Аналитички состав

Сурови протеини  30%
Масла и масти  18%
Сурови влакна  3.5%
Пепел  8.0%
Влага  10%
Калциум  1.5%
Фосфор  0.8%

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг = 122 ден.)

 

ЗАБЕЛЕШКА: Сликата од пакувањето од 3 кг. се разликува од пакувањето од 20 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS