TRENDLINE ADULT LAMB&RICE (15 kg)

TRENDLINE ADULT LAMB&RICE (15 kg)

1.480 MKD1.590 MKD
без ДДВ: 1.254 MKD Потребни наградни поени: 160
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115002
Наградни поени: 5
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна храна на база на јагнешко месо за средни и големи раси на возраст над 15 месеци старост до 7 годинишна возраст.

 

Состав: Јагнешко месо (дехидрирано), преработени животински протеини и масти, арома на црн дроб, пченка, ориз, квасец. 

 

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 20%
Масла и масти 9%
Сурови влакна 4%
Пепел  8%
 

 

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 106 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS