VETOMUNE

VETOMUNE

1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD Потребни наградни поени: 110
Шифра на производ: 36523
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Производ за кучиња и мачки за поддршка на хуморалниот и целуларниот неспецифичен имунитет.

 

Производот може да се користи во одгледување кутриња, постари кучиња, кучиња со зголемен ризик од инфекција или страдаат од вирусни и бактериски заболувања, како и кај бремени кучки со цел да се стимулира нивото на мајчиниот имунитет пренесен на нивните потомци.

 

Препорачана доза:

1 капсула на ден до 15 кг. телесна тежина,

2 капсула на ден над 15 кг. телесна тежина.

 

ПАКУВАЊЕ: 60 таблети

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS