VETOSKIN

VETOSKIN

1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD Потребни наградни поени: 120
Шифра на производ: 56369
Наградни поени: 4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Додаток за мачки и кучиња со проблематична кожа (рани, перут), кожа со нарушена функција (алопеција, црвенило), против суво, кршливо и несјајно влакно, против опаѓање на влакно.

 

Балансирано ниво на омега киселини добиени од најдобрите извори ги содржи сите потребни состојки за подобрување на функцијата на кожата.

 

Содржи: Омега-3, омега-6, цинк, витамин Б комплекс, биотин.

 

Препорачана доза:

-1 капсула на ден до 15 кг. телесна тежина,

-2 капсула на ден над 15 кг. телесна тежина.

 

ПАКУВАЊЕ: 90 таблети

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS