Кожа и влакно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SEMAVIT
SEMAVIT-от посебно се препорачува кај изразито физички активните кучиња (тренинзи, трки, лов и било ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
BIOMIX
За квалитетно, сјајно и убаво крзно BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
BIOMIX PLUS
За подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и&nb..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
BETA CAROTEN
За пигментација и убава боја на крзното Производот Beta Caroten (про-витамин A) е намен..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
-10%
DERMAVET
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ Состав: протеини 17,9%, маст..
675 MKD750 MKD
без ДДВ: 572 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS