Кожа и влакно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
NUTRI PLUS GEL
NUTRI-PLUS GEL е додаток во исхраната за кучиња и мачки, кој вклучува есенцијални витамини, минерали..
900 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 763 ден.
GUNA DERMO
ПРИДОНЕСУВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ФИЗИОЛОШКАТА БЛАГОСОСТОЈБА НА КОЖАТА, КРЗНОТО И НОКТИТЕ   Сос..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
MEGADERM
Идеален производ за кучиња и мачки со проблематична кожа, како и оние со нормална кожа. Помага во сп..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
VETOSKIN
Додаток за мачки и кучиња со проблематична кожа (рани, перут), кожа со нарушена функција (алопеција,..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
KNOBLETTEN
Главни карактеристики на препаратот Кноблетен: - Го јакне имунитетот, - Обезбедува здрава кожа..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
SEMAVIT
SEMAVIT-от посебно се препорачува кај изразито физички активните кучиња (тренинзи, трки, лов и било ..
480 ден.
без ДДВ: 457 ден.
BIOMIX
За квалитетно, сјајно и убаво крзно BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и..
480 ден.
без ДДВ: 457 ден.
BIOMIX PLUS
За подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и&nb..
530 ден.
без ДДВ: 505 ден.
BETA CAROTEN
За пигментација и убава боја на крзното Производот Beta Caroten (про-витамин A) е намен..
850 ден.
без ДДВ: 810 ден.
MULTIKANEVIT
Состав: Витамин А - 166 IU, витамин Д3 - 25 ИЕ, витамин Е ацетат - 0,5 мг, Витамин ПП - 2,5 мг, Вита..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
-10%
DERMAVET
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ Состав: протеини 17,9%, маст..
690 ден.770 ден.
без ДДВ: 585 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS